آیت‌الله صفایی‌بوشهری:
تهدیدات با هوشیاری نیروهای ولایتمدار به فرصت تبدیل می‌شود

خبرگزاری فارس: امام جمعه بوشهر با بیان اینکه تهاجم دشمنان دارای ابعاد پیچیده فرهنگی و نظامی است، گفت: همه این تهدیدات با هوشیاری نیروهای انقلابی و ولایتمدار، یک به یک به فرصت تبدیل می‌شود.

خبرگزاری فارس: تهدیدات با هوشیاری نیروهای ولایتمدار به فرصت تبدیل می‌شود

به گزارش خبرگزاری فارس از بوشهر، آیت‌الله غلامعلی صفایی‌بوشهری صبح امروز با حضور در همایش توجیه برنامه‌های سازمان بسیج مستضعفین در سال 91 سپاه امام صادق(ع)، اظهار داشت: به صراحت می‌توان گفت که سپاه پاسداران ایران، همان سپاه بدر و خیبر است و به زودی قلعه‌های صهیونیسم جهانی و دژهای به ظاهر مستحکم استکبار جهانی به دست توانمند سپاه عزیز فتح خواهد شد.

وی گفت: هیچ نیرویی توان مقاومت در مقابل سپاه را نخواهد داشت و هر کس بخواهد سپاه را تضعیف نماید، بداند که خود ضعیف خواهد شد.

صفایی‌بوشهری در ادامه افزود: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی مایه عظمت، افتخار، ستون استوار و خورشید بی غروب نظام جمهوری اسلامی ایران است.

وی اذعان کرد: یکی از اهداف دشمنان انقلاب اسلامی ایران تضعیف کردن سپاه است، که هرچه زدند تا کنون دیده‌اند که این فولاد آب دیده‌تر می‌شود.

صفایی‌بوشهری اظهار کرد: هم‌اکنون هیچ رهبری چون مقام معظم رهبری نیست و هیچ ذوالفقاری چون سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نخواهد بود.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر بیان کرد: باید در تقویت و بنیه فرهنگی سپاه بکوشیم و امیدواریم در همه حوزه‌ها همانند دفاع مقدس با جدیت حضور پیدا کنیم.

امام جمعه بوشهر با بیان اینکه تهاجم دشمنان دارای ابعاد پیچیده فرهنگی و نظامی است، بیان کرد: همه این تهدیدات با هوشیاری نیروهای انقلابی و ولایتمدار، یک به یک به فرصت تبدیل می‌شود.

فرمانده سپاه امام صادق(ع) نیز در این همایش اظهار داشت: با توجه به شعار جدید امسال که "تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی" است، باید هر کس در حد توانمندی‌های خود در عرصه‌های مختلف از این نامگذاری حمایت کند و با تفکر، برنامه ریزی و ایجاد اتاق فکرهای متعدد برای کاربردی کردن آن تلاش کند.

فتح الله جمیری افزود: سال 91 یکی از سال‌های موفق برای جمهوری اسلامی ایران و استان بوشهر خواهد بود، که می‌توانیم با نظارت و کنترل دقیق به موفقیت‌ها و اهداف نظام دست یابیم.