رئیس شبکه بهداشت و درمان بوکان اعلام کرد
نوسازی و استانداردسازی اورژانس بوکان

خبرگزاری فارس: رئیس شبکه بهداشت و درمان بوکان گفت: به منظور استاندارد سازی و به روز شدن بخش اورژانس بیمارستان بوکان طرح استانداردسازی و نوسازی اورژانس بوکان در حال اجرا است.

خبرگزاری فارس: نوسازی و استانداردسازی اورژانس بوکان

 به گزارش خبرگزاری فارس از بوکان سامرند مرزنگ عصر امروز در بازدید فرماندار این شهرستان از روند اجرای نوسازی و استانداردسازی اورژانس بوکان، اظهار داشت: این طرح هم اکنون از 30 درصد پیشرفت اجرایی برخوردار است و برای اجرای آن مبلغ 150 میلیون تومان اختصاص یافته است.

وی با اشاره به توسعه فضای این اورژانس، تصریح کرد: در اجرای طرح نوسازی و تجهیز اورژانس بیمارستان بوکان ضمن توسعه فضای اورژانس از 400 به 600 متر مربع تعداد تخت های مراقبت های ویژه و تخت های تحت نظر افزایش می یابد.

این مسئول افزود: با اجرای این طرح اورژانس بوکان طبق استانداردهای روز دنیا در حوزه بهداشت و درمان احداث می شود و تا سه ماه آینده  آماده خواهد شد.

مرزنگ همچنین از آماده بهره‌برداری شدن ساختمان خانه بهداشت روستای برده زرد با اعتبار 40 میلیون تومان خبر داد و گفت: این خانه بهداشت در زمینی به مساحت 300 متر مربع و 100 متر مربع زیربنا احداث شده و آماده ارائه خدمات به اهالی روستای برده زرد است.