مخبر کمیسیون سیاست خارجی مجلس:
دشمن در ادبیات جدید خود تلویحا ایران هسته‏ای را پذیرفت

خبرگزاری فارس: مخبر کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: دشمن تلویحا در ادبیات جدید خود، ایران هسته‏ای را پذیرفته است.

خبرگزاری فارس: دشمن در ادبیات جدید خود تلویحا ایران هسته‏ای را پذیرفت

به گزارش خبرگزاری فارس از سمنان به نقل از روابط عمومی سپاه استان سمنان، کاظم جلالی در جمع پاسداران سپاه استان سمنان در حسینیه ثارالله سمنان اظهار داشت: به جرات می‏توان گفت که جمهوری اسلامی ایران در بحث انرژی هسته‏ای به 100 درصد خواست خود رسیده است.

وی افزود: همین موضوع موجب شده دشمن تلویحا در ادبیات جدید خود ایران هسته‏ای را بپذیرد.

مخبر کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: بسیاری از غربی‏ها تأکید دارند که رژیم صهیونیستی نباید جمهوری اسلامی را تهدید کند؛ چرا که تهدید نظام جمهوری اسلامی ایران را قوی‏تر می‏کند و موجب می‏شود تا ایران از موضع کشوری که پیشروی کرده در مذاکره حضور داشته باشد.

نماینده مردم شاهرود در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: دشمن بعد از فتنه 88 تصور می‏کرد که مردم از انقلاب بریده‏اند و فتنه دیگری در راه است و به زودی محقق می‏شود.

وی یادآور شد: اما تمامی نقشه‏های دشمنان نظام نقش بر آب شد؛ چرا که  سه عامل رهبری، حضور مردم در صحنه از جمله راهپیمایی باشکوه 22 بهمن و شرکت گسترده مردم در انتخابات 12 اسفند ماه نشان داد که مردم پشتیبان نظام هستند.

مخبر کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در پایان اظهار داشت: مسیر انقلاب، مسیر مشخصی است و هر کس راه خود را از مسیر ولایت و انقلاب جدا کند، خودش سقوط کرده و اگر کسی خودش را در این اقیانوس قرار دهد، اقیانوس است و اگر کنار برود، قطره‏ای است که حذف خواهد شد چراکه انقلاب راه خود را ادامه خواهد داد.