رئیس شورای مسکن دماوند خبر داد
آبرسانی 45 روزه به مرحله نخست مسکن مهر دماوند

خبرگزاری فارس: رئیس شورای مسکن شهرستان دماوند از آبرسانی 45 روزه به مرحله نخست مسکن مهر در این شهرستان بر اساس مصوبات کارگروه مسکن دماوند خبر داد.

خبرگزاری فارس: آبرسانی 45 روزه به مرحله نخست مسکن مهر دماوند

به گزارش خبرگزاری فارس از شرق استان تهران به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان دماوند، علی‏رضا قاسمی‏فرزاد در جلسه شورای مسکن شهرستان دماوند اظهار کرد: توقف عملیات ساخت توسط تعاونی‏ها، مشکلات آب و فاضلاب و خاک‏برداری بین بلوک‏ها از جمله معضلات پروژه مسکن مهر در این شهرستان است.

وی افزود: با وجود همه این موانع، طبق توافقات انجام شده با استعانت از خدای متعال تا پایان خرداد ماه، مرحله نخست مسکن مهر شهرستان دماوند در مناطق مهک و مهرآباد با 3 هزار واحد مسکونی مورد بهره‏برداری قرار می‏گیرد و تحویل خواهد شد.

رئیس شورای مسکن شهرستان دماوند زمان تحویل کامل واحدهای مسکونی مسکن مهر شهرستان را در مناطق مهک و مهرآباد، به شرط تحقق پیش‏بینی‏های انجام شده تا هفته دولت اعلام کرد.

قاسمی‏فرزاد به مصوبات جلسه کارگروه مسکن شهرستان دماوند که با حضور مدیران کل مسکن و شهرسازی و بنیاد مسکن انجام شد، اشاره کرد و گفت: آبرسانی 45 روزه به مرحله نخست پروژه توسط آبفا و تعیین زمین برای اجرای تصفیه‏خانه توسط مسکن و شهرسازی و آبفا از جمله این مصوبات است.

رئیس شورای مسکن شهرستان دماوند یادآور شد: اتمام لوله‏گذاری گاز در مرحله نخست پروژه در مهک و مهرآباد تا ابتدای خرداد ماه و تشکیل کمیته رفع معارض به منظور ایجاد راه دسترسی به مسکن مهر مهرآباد از دیگر مصوبات این جلسه بود.